خبرهای مهم

گفتگو با سرمربی موفق تیم امید شاهین شهرداری بوشهر

 

 

 

 

 

 

ابراهیم شریفی : امیدوارم با صعود تیمهای نونهالان و امید شاهین شهرداری به لیگ برتر چرخه حضور تیمهای پایه باشگاه در لیگ برتر تکمیل شود

به گزارش روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر ،  تیم امید شاهین شهرداری بوشهر در دور اول رقابتهای لیگ دسته یک امیدهای کشور موفق شد مقتدرانه و با کسب 40 امتیاز از 16 بازی به دور نهایی رقابتها صعود کند این روزها خود را برای صعود به رقابتهای لیگ برتر ایدهای کشور آماده می کند.

در همین راستا ابراهیم شریفی سرمربی تیم امید شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: رقابتهای لیگ امیدهای کشور نسبت به سالهای گذشته سطح بالاتری داشت و در گروهی که حضور داشتیم تیمهای پرقدرت و مدعی منطقه جنوب کشور نظیر نفت امیدیه ، فجر شهید سپاسی شیرار، گل گهر سیرجان و ... حضور داشتند که رقابتهای سخت و فشرده ای شاهد بودیم و ما با تمام توان فنی و استفاده از قابلیت های شاخص بازیکنان توانستیم با نتایج قابل قبولی صدر نشین گروه شویم

شریفی افزود : نفرات خوب و مستعدی در تیم امید شاهین شهرداری حضور دارند که سال آینده در ترکیب تیم بزرگسالان نمایش خوبی داشته باشند و توجه بیشتر به این بازیکنان می تواند آییده باشگاه را تضمین نماید.

سرمربی تیم امید شاهین شهرداری بوشهر اشاره کرد: جا دارد تشکری از مسئولان باشگاه و همچنین مجموعه شهرداری و شورای شهر داشته باشم زیراکه هم اکنون 5 تیم پایه منظم و قدرتمند در باشگاه تشکیل شده که همه آنها سرشار از استعداد هستند و امیدوارم با صعود تیم خوب نونهالان و امید به لیگ برتر چرخه حضور تیمهای پایه باشگاه در لیگ برتر تکمیل شود .

شریفی در پایان گفت : از بازیکنان شایسته تیم و همچنین اعضای کادر فنی و سرپرستی آقایان سیروس تکین، کاظم خرم ، صادق پرهیزگار، مسعود بهرمان ، حسین کیانی و حسنی تقدیر ویژه ای دارم که در تمامی شرایط یاور بنده بوده و هستند.